ТОП-5 тенденцій сучасних міжкімнатних дверей!

ТОП-5 тенденцій сучасних міжкімнатних дверей!
21лип.

ТОП-5 тенденцій сучасних міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері – це частина інтер’єру, яка, окрім практичної ролі, виконує ще й декоративну. Дверне полотно може або вигідно підкреслити особливості дизайну квартири і смак господарів, або зіпсувати найсучасніших дизайнерський інтер’єр. Тож сьогодні ми розповімо вам, як не прогадати з вибором та купити двері на роки. І почнемо з того, що естетичні та актуальні двері не обов’язково повинні бути дуже дорогими – навіть у бюджетному сегменті можна відшукати красиві моделі.

Міжкімнатні двері зі склом

Скляні вставки роблять дверне полотно візуально легшим, розширюють простір. Через вставки зі скла світло проникає в приміщення, тому добре, якщо двері ведуть із вітальні чи кухні в темний коридор. Естетично виглядають поздовжні і поперечні смуги із матового скла, решітки з парною кількістю скляних секцій і перегородками з дерева або велика цільна прозора вставка, де роль решітки відіграє фрезерування на склі. Натомість антитрендами є: хаотичні скляні вставки різної геометричної форми або кілька «сусідніх» дверей із контрастним тонованим склом. Особливо важко вони сприймаються в тісних коридорах, куди виходить кілька дверей з різних кімнат.

Скляні міжкімнатні двері

Суцільне скляне дверне полотно – це про легкість і просторість. Його декорують фотодруком, матуванням, фрезеруванням. Але варто уникати занадто яскравих малюнків чи фотографій – вони швидко набридають і підходять далеко не під кожен інтер’єр. Якщо все ж хочеться придбати двері з креативним друком – віддавайте перевагу стриманій палітрі, яка перегукується з інтер’єром. Ідеально: один колір або кілька без витіюватих узорів.


Глухі міжкімнатні двері

Тут є багато варіантів оформлення – актуальні глухі двері 2021:

 • З фільонками. Їх може бути дві, три, рідше чотири і більше. На зовнішній вигляд і добір по стилю впливають: колір і форма багета.
 • З фігурним фрезеруванням: для американського, французького стилю, під вінтаж.
 • З плоскими візерунками: поздовжні або поперечні смуги, квадрати, «ялинка» та інші акценти на різнонаправлені фактури дерева - головне, щоб візерунок не був надто об’ємним і сприймався гармонійно.
 • Повністю глухі з гладкою поверхнею – матові або глянцеві, з текстурою дерева, яскраві чи білі – такі моделі ніколи не втрачають актуальності.

Якщо маєте сумніви щодо декору – краще купити модель без нього взагалі або обрати максимально стриманий варіант.

Двері прихованого монтажу

На сьогодні є одними із найпопулярніших. Варіантів дверей прихованого монтажу кілька:

 • під фарбування в тон стіни;
 • фарбовані
 • скляні або дзеркальні;
 • вставки зі шпоном (з можливістю декорування стіни - панелі, дзеркало).

Білі матові двері в інтер’єрі

Білий матовий колір – це нейтральна площина, на якій не зачіпається погляд. Якщо ви не хочете привертати зайвої уваги до дверей чи відволікати від оформлення кімнати – це ваш варіант. Вони чудово підходять під більшість інтер’єрних стилів: від стриманого лаконічного скандинавського до брутального лофт чи романтичного провансу. Встановлюють такі моделі на звичайній коробці або прихованій, на білих стінах вони зовсім непомітні – модний зараз «invisible».

Бонус - актуальні кольори міжкімнатних дверей на 2021 рік

Білий – був, є і залишиться в тренді. А ті, хто бажає більш яскравих фарб, можуть сміливо купувати двері в таких кольорах:

 • Під колір стін: смарагдовий зелений чи глибокий синій, стриманий сірий або життєрадісний жовтий. Такі двері можуть бути різного кольору з двох сторін.
 • Яскравий акцент стриманого інтер’єру: якщо кімната в пастельних тонах – світло-рожеві чи м’ятні двері можуть її оживити. При цьому, кольоровим може бути тільки полотно, а коробка – в тон стін.
 • Кілька кольорових дверей в одному приміщенні або всі нейтральні та одні яскраві – так теж можна, але палітру треба добирати ретельно, краще надати перевагу природним відтінкам.

Кольори міжкімнатних дверей насправді можуть бути будь-які – тут обмежень немає, але важливо розуміти, який ефект вони створюють у приміщенні, правильно підібрати тон під інтер’єр. І на яскравому полотні краще уникати скла з малюнками, щоб не робити зайвих акцентних плям.

І ще один бонус –антитренди: креативний шпон, який поєднує кілька відтінків з вензилястими малюнками, стрази і «недорогоцінні» камені, двері в стилі Людовіка XIV у поєднанні з сучасним інтер’єром, шпон з об’ємними хвилями і будь-які фактури, від яких рябить в очах.

І висновок: ваш дім – ваші правила! В ньому повинно бути комфортно саме вам, тому не бійтеся довіряти своєму смаку.

Статті по темі

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.