Купував в Дверній гільдії вхідні та міжкімнатні двері.

Величезний вибір як вхідних так і міжкімнатні дверей.
Приємно задоволений рівнем сервісу та якістю виконання робіт.
Менеджер Олена на хлопці-монтажники реально професіонали своєї справи.
Величезне Вам дякую!!!!!!!
Буду рекомендовати всім.

Дуже задоволені виконанням замовлення. Менеджер Катерина якісно та професійно надала консультацію та супроводжувала виконання замовлення. Майстри з монтажу Дмитро та Сергій професійно, якісно та акуратно виконали монтаж дверей, в процесі монтажу майстри дали влучні поради, якими ми скористалися. "Дверна Гільдія" іде на зустріч клієнтам при виникненні непередбачуваних обставин. Рекомендуємо!

Nous avons commandé 4 portes intérieures.Notre commande comportait différentes contraintes :

•Les portes devaient exactement correspondre aux portes de l’appartement voisin, dont nous sommes aussi propriétaires
•Elles devaient être fabriquées, livrées et posées en respectant des délais précis et serrés.
Nous tenons à exprimer notre entière satisfaction, pour l’ensemble de la prestation :
•La qualité des portes est supérieure à celle du premier appartement (3 charnières au lieu de 2, par exemple, et les jointures sont plus précises)
•La pose s’est effectuée exactement dans les délais prévus
•Le prix payé par porte correspondait bien à ratio qualité/commande sur mesure/prix demandé - à notre entière satisfaction.

Nous ferons appel à vos services dès que nous remettrons en état un nouvel appartement.

Дуже задоволена і вдячна персоналу Дверної Гільдії!!!Обслуговування на вищому рівні: швидко, якісно, практично, з повагою і навіть довірою до клієнта! Майстри зробили ювелірну роботу, професійно, охайно, прискіпливо, як для себе!!! Надзвичайно приємні враженняВсім раджу

Щиро вдячний працівникам "Дверної Гільдії"!!! Допомога у виборі, професійні поради, вчасно і дуже якісно виконане замовлення! Ви супер!!!

Замовила у Дверній Гільдії вікно Veko. Зробили досить швидко і якісно, замовила і доставку і монтаж. Але, послухавшись "мудрих" порад - відмовилась від монтажу(купилась на дешевший монтаж). Прийшли з іншої фірми майстри, обдивлялись зі всіх боків і : " воно у віконний отвір не влізе", " виміряне невірно", "повертайте назад, в нас замовите" т.д, т.п. Якщо чотири "майстри" говорять тобі подібне... Я в паніці, в сльозах, дзвоню в магазин Дверна Гільдія і кажу, що вікно невірно виміряне і т.д. За годину до мене приїхав майстер та директор фірми. І вікно нормально ввійшло у віконний отвір. Майстер працював. А я плакала від сорому, бо вперше робилось не як-небудь, а по совісті. Від чого вже й відвикла. Прошу вибачення у колективу за недовіру, за підвищений тон розмови. Це мені наука не жити чужим розумом. Скоро мені будуть потрібні ще і вікно,і двері. Повірте, звернусь я лише до них, у Дверну Гільдію, бо за достойну роботу потрібно платити і достойні гроші. Ще раз дякую і колективу, і власнику фірми за розуміння і якісну роботу.

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.