Rodos, Cortes Prima 3V у кольорі білий мат

Класичні і, водночас, сучасні білі матові двері - нічого лишнього для Вашого дому. Класика, що не набридає, адже двері - це на роки.

Rodos, модель Modern Bianca, колір - сосна крем.

Світлі міжкімнатні двері - це завжди візуально більше простору у Вашому домі.

Verto, модель Гласфорд 1, скло - графіт, коробка колір - кора венге.

Міжкімнатні двері можуть бути різними - хтось обирає глухі, хтось обирає зі скляними вставками, а хтось просто скляні. Головне, щоб Вам було комфортно і красиво! Клієнт обрав міжкімнатні двері від Фабрики Дверей Verto, модель Гласфорд 1, скло - графіт, коробка колір - кора венге. Стильно, сучасно і вишукано!

Evolution A-11, коричневий шоколад

350кг краси і стилю помножена на правильний монтаж! 1700х2100, збірна двоколірна рама, двокамерний енергопакет, терморозрив рами та стяжки під дверима. Без козирка, сонячна сторона. 3 роки гарантії.

Verto, Лада групи C, 5.0. кора венге

Класичні міжкімнтані двері у кольорі венге - для тих, хто любить стабільність та вишуканість. Арки, що зроблені у тому ж кольорі - об'єднують інтер'єр у цілісну картину.

Rodos, модель Cortes Prima 3V у кольорі білий мат з алюмінієвим контуром на полотні

Стильні міжкімнатні двері у білому матовому кольорі - нічого лишнього, але акуратно та вишукано. А алюмінієвий контур лише додає елегантності інтер'єру.

Verto, Лада групи Д, модель 7.2, колір - кора дуб

Міжкімнатні двері + розсувна система - ідеальне рішення, коли потрібно економити простір. Клієнт обрав міжкімнатні двері ТМ Verto у класичному кольорі дуб.

EcoDoors, Piano 3, колір - дуб білений

Світлі міжкімнатні двері - легкість та вишуканість в інтер'єрі. Слід обирати світлі відтінки, якщо Ви хочете додати простору у свій дім.

Verto, Елегант 1, скло - триплекс чорний, колір - дуб африканський + кора береза

Двері зі склом - нове рішення для інтер'єру. Нові міжкімнтані двері відразу додають свіжості та завершеності Вашому дому.

Rodos, модель Royal Avalon, колір - венге танзанія

Міжкімнатні двері в темному кольорі та класичному виконанні - стильно і актуально. Двері, які складаються з двох полотен або з одного - ми підберемо варіант саме для Вас.

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.