Міжкімнатні двері Rodos, модель Modern Quadro у кольорі венге шоколадний

Для свого дому наші клієнти обрали міжкімнатні двері ТМ Rodos, модель Modern Quadro у кольорі венге шоколадний - чудова спільна робота клієнтів, констультантів та майстрів дає чудовий результат.

Купити міжкімнатні двері Modern Quadro!

Danapris Doors. Vetro 03, колір RAL 9003, скло колір RAL 9003.

Безумовно, один із крутих наших об'єктів - двері до стелі та приховані двері до стелі від нашого нового виробника Danapris Doors.

Такі проекти потребуть злагодженої роботи та активної участі багатьох професіоналів: від дизайнера до менеджера та монтажників.

Модель Vetro 03, колір RAL 9003, скло колір RAL 9003.

А висота дверей - 2660мм!

Звертайтесь - ми любимо такі нестандартні та цікаві завдання та із задоволенням допоможемо прийняти не менш класні рішення!

Вибрати міжкімнатні двері Danapris

Rodos, Cortes Prima 3V у кольорі білий мат

Класичні і, водночас, сучасні білі матові двері - нічого лишнього для Вашого дому. Класика, що не набридає, адже двері - це на роки.

Rodos, модель Modern Bianca, колір - сосна крем.

Світлі міжкімнатні двері - це завжди візуально більше простору у Вашому домі.

Verto, модель Гласфорд 1, скло - графіт, коробка колір - кора венге.

Міжкімнатні двері можуть бути різними - хтось обирає глухі, хтось обирає зі скляними вставками, а хтось просто скляні. Головне, щоб Вам було комфортно і красиво! Клієнт обрав міжкімнатні двері від Фабрики Дверей Verto, модель Гласфорд 1, скло - графіт, коробка колір - кора венге. Стильно, сучасно і вишукано!

Evolution A-11, коричневий шоколад

350кг краси і стилю помножена на правильний монтаж! 1700х2100, збірна двоколірна рама, двокамерний енергопакет, терморозрив рами та стяжки під дверима. Без козирка, сонячна сторона. 3 роки гарантії.

Verto, Лада групи C, 5.0. кора венге

Класичні міжкімнтані двері у кольорі венге - для тих, хто любить стабільність та вишуканість. Арки, що зроблені у тому ж кольорі - об'єднують інтер'єр у цілісну картину.

Rodos, модель Cortes Prima 3V у кольорі білий мат з алюмінієвим контуром на полотні

Стильні міжкімнатні двері у білому матовому кольорі - нічого лишнього, але акуратно та вишукано. А алюмінієвий контур лише додає елегантності інтер'єру.

Verto, Лада групи Д, модель 7.2, колір - кора дуб

Міжкімнатні двері + розсувна система - ідеальне рішення, коли потрібно економити простір. Клієнт обрав міжкімнатні двері ТМ Verto у класичному кольорі дуб.

EcoDoors, Piano 3, колір - дуб білений

Світлі міжкімнатні двері - легкість та вишуканість в інтер'єрі. Слід обирати світлі відтінки, якщо Ви хочете додати простору у свій дім.

Купити двері EcooDoors в наявності зі складу

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.