Не звʼязуйтесь, це повні шахраї, замовив двері 11 лютого, вже 30 березня, ще немає, менеджер чешет по вухам з дня на день
Нарешті настала і моя черга написати відгук для компанії Дверна Гільдія.Однозначно варто робити замовлення у цій команді,адже результат перевершив усі мої сподівання.Навіть не очікувала,що доведеться не один раз 'попрацювати' з ними.Чудова робота менеджера і неодмінно 'вау' майстрам зі встановлення.Дякую.Бажаю лідерства у бізнесі, а керівнику цінувати своїх працівників.Варто довіряти і головне проговорювати свої побажання.Сміливо замовляйте товари у Дверній Гільдії і разом отримуйте чудову нагоду -порадіти від результату.

тільки на перший погляд !!!посмішка менеджера ,яка запевняє,але не надовго !!! Замовивши поастикові вікна були прості людські очікування на якість ,ціна була відповідно висока і з гарантіями !!! На жаль всі високопарні слова керівника Евгенія дали надію ,що всі проблемні точки вирішуються …але на жаль проблеми за проблемами починаючи -Вікна ,Розсувна система та вхідні двері !!!! зиму зустріли з вікнами ,які сифонять ,лоджії протікають ,а двері ,щоб закрити треба добре гупнути !!! Люди хто має мало проблем ,,зверніться ,, в Дверну гільдію !!! хто хоче мати головну біль ща свої гроші -то іти потрібно саме до них !!!

Олено, дякуємо за відгук, нам дуже прикро, що попри всі наші намагання відреагувати та вирішити претензії, з якими Ви до нас звернулись, Ви залишились незадоволені.

Зразу хотіли б нагоосити, що реакція на Ваші звернення відбувалась завжди і в найкоротші терміни. Хотіли б нагадати, що заміну дашків на лоджії проводили Ваші майстри, а ми безапеляційно компенсували вартість цих робіт в сумі, яку Ви нам озвучили.

В грудні 22 року Ви звернулись з претензією, що вікна продувають - до Вас одразу приїхав майстер і усунув проблему регулуванням фурнітури.

По розсувній системі Вашою єдиною претензією було "мені не подобається колір скла", котрий Ви самі ж обрали, на жаль, на такі претензії ми навіть аргументів не маємо.

Стосовно вхідних дверей - у Вас на виїзді був майстер - він міг відрегулювати. Від Вас запиту не було...

Ми завжди відкриті до комунікації і готові допомагати з обслуговуванням, але дуже просимо - будьте більш об'єктивні.

З повагою, Дверна Гільдія.

Дякую за професійну та якісну роботу "Дверна Гільдія", зокрема Ніна Герасимчук та менеджер офісу Олена
Замовляв міжкімнатні двері, якістю дверей задоволений, персоналом також, всі питання вирішувалися вчасно, термін доставки вчасно, установка на висоті, рекомендую... Оцінка 5 з 5
Замовляли у Дверній Гільдії вхідні двері 3 місяці тому. Двері брали не дешеві. Після місяця користування двері почали "плакати", біля них стала утворюватися пліснява. Коробка дверей не утеплена, фурнітура не якісна. Після звернення у магазин фурнітуру замінили, а "плачучі двері так і залишились. Ціна повністю не відповідає якості. Дуже розчаровані
Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.