Теплий монтаж вікон - важливий етап для підвищення енергоефективності.

Теплий монтаж вікон - важливий етап для підвищення енергоефективності.
07лист.

На що в першу чергу Ви звертаєте увагу при купівлі металопластикових вікон? Напевно, на склопакет, фурнітуру та профіль. Мало хто знає, що монтаж є важливим етапом для отримання енергоефективного вікна.


Проте дослідження інституту віконних технологій стверджуюють протилежне. Саме якість монтажу, герметичність швів, ізоляції та ущільнення впливають на енергоефективність вікна, так само як і профіль та склопакет. Простір між стіною та вікном, при звичайній схемі монтажу, заповнюється поліуретановою піною, яка розширюється та вилазить зі швів. Ії обрізають та заробляють будівельними матеріалами. Це і є поширеною помилкою, оскільки саме той обрізаний глянцевий шар піни є основним ізолюючим та теплоутримуючим елементом. Піна, яку обрізали має пористу структуру і, як губка, у випадку не утепленого фасаду, набирає вологу. Згодом руйнуються елементи відкосів, піна не виконує свої ізоляційні функції.

Саме так і втрачаються переваги металопластикових вікон, осільки результатом такого монтажу може бути грибок, цвіль і задування зовнішнього вітру через піну. Підвищити енергоефективність можна за допомогою так званого теплого монтажу вікон або, як ще кажуть - тришаровий евромонтаж.

Перевага теплого монтажу вікон полягає у використанні паронепроникних та гідроізоляційних стрічок, функція яких - захищати поліуретанову піну від зовнішньої та внутрішньої вологи.

Етапи теплого монтажу вікон:

- підготовка поверхі до монтажу - очищення та обробка шаром грунтовки;

- по зовнішньому периметру віконної рами приклеюється водонепроникна паропроникна стрічка, яка використовується на будівництві

для ущільнення та захисту від вологи і УФ-променів;

- з внутрішньої сторони рами приклеюється двостороння паронепроникна стрічка - для захисту монтажного шва від вологи;

- під водовідлив встановлюється дифузійна паропроникна стрічка, для гідроізоляції зовнішнього шва;

- після цього встановлюється віконна рама;

- тоді щілини заповнюються поліуретановою піною;

- на зовнішню і внтрішню частину відкосу наносять герметик, до якого приклеюється друга сторона обох стрічок;

- в кінці, заробляються відкоси, встановлюються підвіконник та відливи.

Отже, для підсилення енергоефективності вікна та для того, щоб не витрачати Ваші кошти задарма - замовляйте теплий монтаж вікон у наших салонах Дверна Гільдія.

Наші констультанти з радістю допоможуть Вам на всіх етапах - від вибору до встановлення вікна чи дверей.

Статті по темі

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.