Вхідні двері потіють і плачуть? Усуваємо причини і наслідки.

Вхідні двері потіють і плачуть? Усуваємо причини і наслідки.
04груд.

Виявляється не тільки вікна можуть пітніти або плакати, але й вхідні двері теж. В основному ця проблема стосується дверей з металу.

Конденсат на дверях має кілька причин:

1. Різниця температур. Якщо в будинку +22 ° C, а на дворі -12 ° C то не з'явитися конденсату досить важко. Теплопровідність металу в порівнянні з деревом вища у понад 200 разів. Металеві двері без теплоізоляції швидко віддають тепло і, відповідно, не можуть уберегти будинок від його втрати.

2. Товщина та утепленість. Якщо металеві двері мають шар, що допомагає їм зберігати тепло всередині будинку то й запотівання не буде.

3. Містки холоду. Окрім дверного полотна є ще кілька частин дверей що проводять холод: дверна коробка, замок, ребра жорсткості. Всі ці металеві складові дверей є тими місточками крізь які холод добирається в оселю.

Наслідки промерзання і запотівання відомі всім - цвіль, псування замків та ін.

Як можна побороти вищеописані проблеми;

- Купити одразу якісні двері - безшарові, з ефективним утепленням та ізоляцією всіх містків холоду. Через двері втрачається понад 15% тепла з

будинку. Можна легко порахувати за скільки часу Вам окупляться якісні вхідні двері.

- Утеплити неякісні металеві двері, що порожні всередині. Для цього часто використовують пінопласт, але краще обрати сучасніший утеплювач, що закладається всередину дверей спеціальними майстрами.

- Обробка полотна. Металеве дверне полотно покривають порошковими полімерами з атмосферостійкою обробкою. Також двері ззовні вкривають панелями, що просочені спеціальними складниками від перепадів температур.

- Містки холоду. За допомогою монтажної піни заповнюються всі порожнисті частинки що проводять холод, а також місце прилягання дверної коробки до отвору дверей.

- Утеплення дверей. По периметру коробки клеїться утеплювальна стрічка - просто на полотно. Замок варто прикрити рухомою кришкою - це не ідеальний, але варіант.

- Утеплення укосів. Як варіант - пінопластом чи мінватою, а потім потрібно заштукатурити і пофарбувати.Ну і найкращий спосіб після вхідних дверей преміум-сегменту це веранда чи тамбур. Це неопалювальне приміщення стає прошарком, що береже будинок від холоду.

Останній варіант це "принцип капустини" - чим більше шарів тим тепліше. В разі вибору такого варіанту в середині будинку встановлюються ще одні двері - ліпше дерев'яні чи пластикові.

Статті по темі

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.