Види дверних ручок: обираємо правильно.

Види дверних ручок: обираємо правильно.
10вер.

ВИДИ ДВЕРНИХ РУЧОК

Дверні ручки - це основна частина загальної фурнітури дверей. І, у зв'язку з великою різноманітністю форм, кольорів і дизайнів, зупинитись на чомусь одному дуже важко.
Звичайно дверні ручки відрізняються за матеріалами виготовлення, умовами експлуатації та конструкцією.

За матеріалами виготовлення ручки можуть бути скляні, дерев'яні, алюмінієві (легкі в експлуатації), латунні (досить міцні, не змінюють колір, не покриваються іржею). Зазвичай, дверні ручки мають металеву основу, всі інші матеріали використовуються в якості декору.

За умовами експлуатації:

  • дверні ручки для вхідних дверей - повинні відрізнятись стійкістю до температурних і механічних впливів, мають більшу вагу і вищу міцність.
  • дверні ручки для міжкімнатних дверей - легші, також піддаються механічному впливу і перепадам вологи (як от ручки у санвузол), але основною задачею є легкість відкривання дверей.


За конструкцією дверні ручки поділяються на:


  1. нажимні - мають важелі Г-подібної форми, які активізують язичок в замку, завдяки якому відкриваються і закриваються двері. Можуть бути з замком і без.
  2. ручки-ноби - працюють за схожим принципом, але для того, щоб відкрити двері потрібно повернути ручку у вигляді кулі. Також можуть мати фіксатор, який блокує двері зі зворотнього боку.
  3. стаціонарні ручки можна тільки штовхати або тягнути. Зазвичай бувають П-подібної форми. Замки до таких ручок встановлюються окремо.

Сподіваємось, інформація була Вам корисною!
У будь-якому випадку, ми завжди раді бачити Вас у наших салонах і з задоволенням допоможемо з вибором дверної ручки спеціально для Вас!

Статті по темі

Безкоштовна доставка по м. Рівне!
Вся продукція має необхідні сертифікати та гарантії!
Безкоштовні заміри. Компетентні консультації фахівців.